Gelijk naar de inhoud

Zwemmen in maart

Wij maken gebruik van één van de mooiste zwembaden van Rotterdam. Helaas komt daarbij kijken dat het zwembad geregeld voor ons gesloten is voor evenementen. Eind van deze maand vindt het Olympische Kwalificatie Toernooi Waterpolo plaats in Zwemcentrum Rotterdam. Het zwembad is daardoor voor ons gesloten. Gelukkig hebben we samen met het Sportbedrijf Rotterdam een alternatief gevonden: Zwembad IJsselmonde. De lessen en trainingen op 18, 20, 25 en 27 maart 2020 zullen in Zwembad IJsselmonde gegeven worden. Het bad is iets kleiner, maar zorgt er wel voor dat we de lessen door kunnen laten gaan! Voor u en ons zal het een nieuw bad zijn waar we even aan zullen moeten wennen. Ook de lestijden zullen (iets) later zijn, hieronder ziet u per dag en activiteit op welke tijd de lessen starten en eindigen:

Groep

TijdLocatie

Leszwemmen kinderen

19:00 - 19:45

19:45 - 20:30

Leszwemmen volwassenen blok 1

-

20:30 - 21:00

Leszwemmen volwassenen blok 2

-

21:00 - 21:30

Leszwemmen volwassenen 1 uur

-

20:30 - 21:30

Banenzwemmen

-

20:30 - 21:30

Over Zwembad IJselmonde
Zwembad IJsselmonde ligt, zoals de naam al zegt, in stadsdeel IJsselmonde. Het heeft 3 baden: een wedstrijdbad met 5 banen, een instructiebad van ongeveer 45m2 en een ruime doelgroepenbad. De lessen kunt u volgen vanuit de horeca of de tribune in de zwemzaal. Voor het zwembad zijn voldoende GRATIS parkeerplaatsen beschikbaar voor zowel auto’s als fietsen. U kunt op de volgende manieren bij het zwembad komen:
  • Met de fiets: vanaf Zwemcentrum Rotterdam ongeveer 20 á 25 minuten.
  • Met de bus: buslijnen 70, 75, 83, 183 en 283 stoppen in nabijheid van het zwembad, vanaf de dichtstbijzijnde halte is het dan ongeveer 10 minuten lopen.
  • Met de tram: lijnen 12 en 23 stoppen op de haltes Dwarsdijk en Adriaan Volkerlaan, vanaf daar is het ongeveer 5 minuten lopen naar het zwembad
  • Met de auto: vanuit alle richtingen goed bereikbaar. Vanaf het Zwemcentrum Rotterdam is het ongeveer 15 minuten rijden. Parkeren kan op het gratis parkeerterrein voor het zwembad.
Plan uw route met een routeplanner als Google Maps of 9292.nl. Vul als bestemming Dwarsdijk 80, 3078 JD Rotterdam in. Wij hopen u zo voldoende mogelijk geïnformeerd te hebben. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u deze aan ons stellen bij de kassa, via info.algemeen@zwemmenrz.nl of via 06-57625264.

Meer nieuwsberichten